Samsung LS32BM801UUXEN Smart Monitor M8 Blauw
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-06-2023
Vind de beste deal voor Samsung LS32BM801UUXEN Smart Monitor M8 Blauw
Kijken, spelen, leven in stijl
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Aantal usb-c poorten 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 138 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 36,21 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 40 kWh
Energieverbruik per jaar 58 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 57,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm