Samsung LS27AG500NUXEN
Samsung LS27AG500NUXEN
Speel je online multiplayer games vloeiend met de Samsung LS27AG500NUXEN 27 inch QHD gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 165 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt AMD FreeSync ervoor dat de verversingssnel...
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS27AG500NUXEN
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Speel je online multiplayer games vloeiend met de Samsung LS27AG500NUXEN 27 inch QHD gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 165 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt AMD FreeSync ervoor dat de verversingssnelheden van je videokaart en de monitor gelijklopen. Zo voorkom je haperingen tijdens het gamen. Ga je beginnen aan een game marathon? Verstel de monitor dan in de hoogte voor een ergonomische zithouding en voorkom nek- en rugklachten. Kantel de monitor 90 graden en schakel portretmodus in voor bijvoorbeeld arcade games. Zo stel je deze Samsung gaming monitor voor ieder gaming genre in. Wil je splitscreen spelen met iemand naast je? Door het IPS paneel heb je vanuit iedere kijkhoek dezelfde scherpe beelden, ook wanneer je niet recht voor het scherm zit. De QHD resolutie geeft beelden 2 keer scherper weer dan full hd, waardoor je met nog meer details speelt.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 43,8 euro
Energieverbruik actief 30 W
Energieverbruik per 1000h 30 kWh
Energieverbruik per jaar 44 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,37 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 24,7 cm
Gewicht 6,1 kg
Hoogte 57,05 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 886511
Fabrikantcode LS27AG500NUXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm