Samsung LS27AG300NUXEN
Samsung LS27AG300NUXEN
Speel je online multiplayer games vloeiend met de Samsung LS27AG300NUXEN 27 inch full hd gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 144 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt AMD FreeSync ervoor dat de verversings...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS27AG300NUXEN
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Speel je online multiplayer games vloeiend met de Samsung LS27AG300NUXEN 27 inch full hd gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 144 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt AMD FreeSync ervoor dat de verversingssnelheden van je videokaart en de monitor gelijklopen. Zo voorkom je haperingen tijdens het gamen. Ga je beginnen aan een game marathon? Verstel de monitor dan in de hoogte voor een ergonomische zithouding en voorkom nek- en rugklachten. Kantel de monitor 90 graden en schakel portretmodus in voor bijvoorbeeld arcade games. Zo stel je deze Samsung gaming monitor voor ieder gaming genre in.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 37,96 euro
Energieverbruik actief 26 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 38 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,82 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 21,89 cm
Gewicht 5,3 kg
Hoogte 52,05 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 886510
Fabrikantcode LS27AG300NUXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm