Samsung LS27C314EAUXEN - 27
Samsung LS27C314EAUXEN - 27
Samsung LS27C314EAUXEN. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS27C314EAUXEN - 27
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort Geen
DVI-D HDCP 1
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort 1
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 75 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 5 milliseconde
EAN
EAN 8806094769319
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 18 W
Waarde energielabel nieuw 2021 E
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 61,21 x 36,35 x 4,14 cm
Curved
Product breedte 539.50 cm
Product gewicht 2800 kg
Product hoogte 422.80 cm
Product lengte 217.40 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Hoogte instelbaar
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud .
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer
Merk Samsung
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Verversingssnelheid 75 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Contrast ratio 1000:1
HDR
Helderheid 250
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094769319
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Schade
Verpakking breedte 607 mm
Verpakking hoogte 147 mm
Verpakking lengte 380 mm