Samsung Smart Monitor M5 (2022) LS32BM500EUXEN Monitor Zwart
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-04-2023
Vind de beste deal voor Samsung Smart Monitor M5 (2022) LS32BM500EUXEN Monitor Zwart
De handige monitor van Samsung is geschikt voor meerdere zaken. Zo zal die goed van pas komen in een gamekamer, maar ook op het thuiskantoor! Met zijn 32 inch is het scherm groot genoeg voor duidelijke weergaves. Het scherm beschikt over een Full HD resolutie waarmee het voor scherpe beelden zorgt. Ook kleuren worden mooi weergegeven door de HDR10 ondersteuning. Voor de gamers is vooral de beeldverversing en de reactietijd van belang. De monitor heeft een beeldverversing van 60Hz waarmee je prima games speelt. De reactietijd van de Samsung monitor is 4ms, reken er dan maar op dat je game snel reageert op jouw bewegingen.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 69 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 30,38 euro
Energieverbruik actief 27 W
Energieverbruik per 1000h 27 kWh
Energieverbruik per jaar 49 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 51,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 19,4 cm
Gewicht 6,2 kg
Hoogte 71,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 903595
Fabrikantcode LS32BM500EUXEN
Garantie 2 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm