Samsung LS24H850QFUXEN
Samsung LS24H850QFUXEN
Op de Samsung LS24H850QFUXEN bewerk je jouw vakantiefoto's en kijk je films. Het 24 inch beeldscherm beschikt over een resolutie van 2560 x 1440, waardoor je alles gedetailleerd ziet. Pas de monitor aan jouw werkhouding aan door hem in hoogte te verstellen en voorkom daarmee nek- en schouderklachten...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 31-05-2021
Vind de beste deal voor Samsung LS24H850QFUXEN
Op de Samsung LS24H850QFUXEN bewerk je jouw vakantiefoto's en kijk je films. Het 24 inch beeldscherm beschikt over een resolutie van 2560 x 1440, waardoor je alles gedetailleerd ziet. Pas de monitor aan jouw werkhouding aan door hem in hoogte te verstellen en voorkom daarmee nek- en schouderklachten. Zo creëer je een ergonomische werkplek en maak je comfortabel een lange dag achter je monitor. Kantel je het scherm, dan zie je het beeld nog altijd goed dankzij het PLS paneel. Dit zorgt namelijk voor een realistische kleurweergave vanuit elke kijkhoek. De FreeSync technologie voorkomt haperende beelden tijdens het kijken van films of gamen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 70 %
Pixel-dichtheid 123 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 38 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 10,06 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 23,6 cm
Gewicht 6,4 kg
Hoogte 52,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Design volgens klanten Mooi
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 779543
Fabrikantcode LS24H850QFUXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm