Samsung LU28E570DS/EN
Samsung LU28E570DS/EN
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-03-2021
Vind de beste deal voor Samsung LU28E570DS/EN
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Let op: Zorg dat je een NVIDIA RTX 2080 Super of 2080 Ti hebt voor 4K gaming.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in 4K, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 370 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype TN paneel
Percentage kleurdekking sRGB 100 %
Pixel-dichtheid 157 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 28 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 11,91 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 66,09 cm
Breedte bezel (schermrand) 20 mm
Diepte 18,71 cm
Gewicht 5,28 kg
Hoogte 46,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zilver, Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm