Samsung Odyssey G5 Lc32g55tqbuxen - 32 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 144 Hz
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 31-12-2023
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G5 Lc32g55tqbuxen - 32 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 144 Hz
bSchermdiagonaal:/b 32 inchbr
bResolutie:/b QHD (2560 x 1440)br
bSchermtype:/b VA (Vertical Alignment)br
bReactietijd:/b 1 msbr
bVerversingssnelheid:/b 144 Hzbrbr
brbr
bDit krijg je erbij:/bbr
1x Netsnoer, 1x HDMI kabel
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 71 cm / 53.4 cm / 27.3 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 71 cm / 43.9 cm / 13.6 cm
Diepte zonder standvoet 13.6cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 6kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LC32G55TQBUXEN
Verpakkingsinhoud 1x Netsnoer, 1x HDMI kabel
VESA-standaard 75 x 75 mm
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Curved
Beeldschermdiagonaal 32 inch
Beeldverhouding 16:9
Beeldverversing frequentie 144 Hz
Contrastverhouding (typisch) 2500:1
Display technologie LED
HD type Quad HD
Ondersteunde grafische resoluties 2560 x 1440
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Responstijd 1 ms
Soort paneel VA
Touchscreen
Camera
Ingebouwde camera
Design
Kleur van de standaard Zwart
Kleur van het product Zwart
Energie
AC invoer voltage 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse F
Energieverbruik per 1000 uur 30 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0.5 W
Typisch stroomverbruik 30 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 81cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 32inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Ergonomie
Draaibaar
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Kantelhoek -2 - 18 °
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte met standaard 71.01 cm
Diepte met standaard 27.26 cm
Gewicht 4.8 kg
Gewicht met standaard 5.2 kg
Hoogte met standaard 53.36 cm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI, netsnoer
Montage
VESA-standaard 75 x 75 mm
Netwerk
Wi-Fi
Poorten & interfaces
Aansluiting(en) 1x HDMI2.0, 1x DisplayPort1.2
Aantal DisplayPorts 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal VGA (D-Sub) poorten 0
DVI
Ethernet LAN
HDMI
Hoofdtelefoon uit
Productdetails
EAN 8806094651355
Merk Samsung
Type LC32G55TQBUXEN
Technische details
3D
Kijkhoek, verticaal 178 °
Technische eigenschappen
3D
Beeldschermdiagonaal (cm) 81cm
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Type apparaat Monitor
TV-tuner
Geïntegreerde TV Tuner
Uitvoering
Aansluitingen 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 2.0
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde USB-hub
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Overige kenmerken Flicker Free, Freesync Premium
Touchscreen
Vermogen luidspreker(s)
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Automatische helderheidsaanpassing
Beeldfrequentie 144 Hz
Beeldresolutie QHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 81 cm / 32 inch
Beeldverhouding 16:9
Dynamische contrastverhouding Mega DCR
Helderheid 250cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Led-backlight
Native beeldfrequentie 144Hz
Reactietijd 1ms
Resolutie QHD 2560 x 1440
Verticale frequentie 144Hz