Kijken, spelen, werken in stijlEen monitor en streaming-TV in éénDirect toegang tot je favoriete OTT-contentSmart TV-apps Wil je een kleine ruimte optimaal benutten of wil je gewoon een tweede TV? Dan is de Smart Monitor de beste keuze. Stream OTT-content rechtstreeks vanaf de monitor of geniet van...
Kijken, spelen, werken in stijl
Een monitor en streaming-TV in één
Direct toegang tot je favoriete OTT-content
Smart TV-apps
Wil je een kleine ruimte optimaal benutten of wil je gewoon een tweede TV? Dan is de Smart Monitor de beste keuze. Stream OTT-content rechtstreeks vanaf de monitor of geniet van gratis TV-zenders en on-demand content via Samsung TV Plus.
Geniet van je content in levendige kleuren
4K UHD
Kristalhelder beeld. De 4K UHD-resolutie brengt je films tot leven zoals de regisseur voor ogen had en tonen een realistisch beeld in levendige kleuren. Droom weg en verken nieuwe werelden met ongelofelijke details.
Eindeloze aansluitmogelijkheden
Meerdere poorten
Via de USB-C-, HDMI- en USB-A-poorten kun je al jouw apparaten op de Smart Monitor aansluiten zonder adapters. Toestellen opladen, data verplaatsen of meerdere schermen tegelijk gebruiken: het kan allemaal dankzij de vier beschikbare poorten. Altijd 10% voordeel op 3 producten. Of 5% voordeel bij 2 Stream films en shows rechtstreeks vanaf de monitor Bedien schermen naadloos met Multi Control 4K UHD-beeldkwaliteit voor zowel werk als ontspanning
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | USB 3.2USB 2.0USB 3.1USB 3.0HDMIUSB-C |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 43 Inch |
| Screen technologie | VA |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Scherm responstijd | 4 milliseconde |
| EAN | 8806095534541 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 52 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 965.5 x 25.7 x 559.8 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 96.55 cm |
| Product gewicht | 10.60 kg |
| Product hoogte | 62.93 cm |
| Product lengte | 24.72 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikGaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | AfstandsbedieningIngebouwde luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Tizen |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Einsteinstra�e 174, 81677 M�nchen, Germany |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 30000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806095534541 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS43DM702UUXEN |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | EngelsNederlandsUniverseel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 1198 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 159 mm |
| Verpakkingsgewicht | 13700 g |
| Verpakkingsinhoud | stroomkabel - hdmi-kabel - usb-c kabel |