Philips 27E1N1900AE/00
Philips 27E1N1900AE/00
4K-monitor met ongelofelijk scherp beeld. Het IPS-scherm, de HDR-visuals en het in hoogte verstelbare standaard maken dit de ideale monitor voor alle denkbare taken. 68,6 cm (27") LCD IPS 4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9 60 Hz 4 ms 350 cd/m² 1000:1 Knippervrije technologie F 26,97 W
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Philips 27E1N1900AE/00
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
68,6 cm (27") LCD IPS
4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9
60 Hz 4 ms 350 cd/m² 1000:1
Knippervrije technologie
F 26,97 W