Philips 27M1N3500LS/00
Philips 27M1N3500LS/00
Klim naar de top van de online ranglijsten met de Philips 27M1N3500LS/00 27 inch QHD 144Hz gaming monitor. Door de combinatie van de 144 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd geniet je van zeer vloeiende beelden tijdens het gamen. Ook wanneer je in een grafisch veeleisende situatie terechtkom...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-08-2024
Vind de beste deal voor Philips 27M1N3500LS/00
Klim naar de top van de online ranglijsten met de Philips 27M1N3500LS/00 27 inch QHD 144Hz gaming monitor. Door de combinatie van de 144 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd geniet je van zeer vloeiende beelden tijdens het gamen. Ook wanneer je in een grafisch veeleisende situatie terechtkomt, zoals in een race game. Heb je een losse AMD videokaart? Geen probleem, schakel de AMD FreeSync technologie in en synchroniseer zo je videokaart met de monitor. Hiermee voorkom je haperingen en vertragingen, waardoor je lekker vloeiend blijft gamen. Daarnaast geniet je via de ingebouwde luidsprekers van de soundtrack van je favoriete games. Speel je vooral open world games? Dan geniet je extra veel van de graphics door de QHD resolutie en HDR10 ondersteuning. Hierdoor heb je haarscherp beeld, gecombineerd met realistische kleuren. Zo lijkt de skyline van een stad nog realistischer.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 126,5 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energieverbruik actief 33 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 19,3 cm
Gewicht 5,65 kg
Hoogte 44,7 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902547
Fabrikantcode 27M1N3500LS/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm