Philips 27M1N3200VA/00
Philips 27M1N3200VA/00
Ga online de strijd aan met de Philips 27M1N3200VA/00 27 inch 165Hz gaming monitor. Door de 165 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd game je met vloeiende beelden, waarmee je een voordeel hebt over je tegenstander. Wanneer je met een AMD videokaart speelt, schakel dan FreeSync in. Met deze t...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-06-2023
Vind de beste deal voor Philips 27M1N3200VA/00
Ga online de strijd aan met de Philips 27M1N3200VA/00 27 inch 165Hz gaming monitor. Door de 165 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd game je met vloeiende beelden, waarmee je een voordeel hebt over je tegenstander. Wanneer je met een AMD videokaart speelt, schakel dan FreeSync in. Met deze technologie synchroniseer je de monitor en videokaart met elkaar, waarmee je vertragingen en haperingen voorkomt. Daarnaast geniet je van alle geluiden en muziek die je games met zich mee brengen, via de ingebouwde luidsprekers. Zo mis je geen enkele voetstap van je tegenstanders of grom van een monster in de kerkers. Ga je aan een lange sessie beginnen? Kantel, draai of verstel de monitor in de hoogte voor het aannemen van de juiste positie. Zo voorkom je nek- en rugklachten tijdens het gamen en ga je comfortabel de arena in.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121,9 %
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 23,6 cm
Gewicht 5,52 kg
Hoogte 54,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902546
Fabrikantcode 27M1N3200VA/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm