LG UltraWide 49WQ95C-W
LG UltraWide 49WQ95C-W
De LG 49WQ95C is de ideale ultrawide monitor om meer gedaan te krijgen in korte tijd. De 49WQ95C is een UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) monitor, wat gelijk staat aan twee 27 inch monitoren met een QHD resolutie naast elkaar. Met de dubbele controller (KVM-switch) kan er met meerdere apparaten ge...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-01-2026
Vind de beste deal voor LG UltraWide 49WQ95C-W
De LG 49WQ95C is de ideale ultrawide monitor om meer gedaan te krijgen in korte tijd. De 49WQ95C is een UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) monitor, wat gelijk staat aan twee 27 inch monitoren met een QHD resolutie naast elkaar. Met de dubbele controller (KVM-switch) kan er met meerdere apparaten gewerkt worden via een enkele monitor, toetsenbord en muis. Sleep eenvoudig de bestanden van verschillende apparaten naar de enkele monitor. Het LG Nano IPS™ scherm ondersteunt een breed kleurenspectrum, 98% van het DCI-P3 kleurengamma, en biedt uitstekende kleur en helderheid met de ondersteuning van VESA Display HDR™400.
Automatische helderheid met omgevingslichtsensor
Gemakkelijke connectiviteit met USB-C en powerdelivery tot 90w
De USB Type-C™-poort maakt het mogelijk van weergave en gegevensoverdracht tot het opladen van aangesloten apparaten, zodat je je laptop kunt ondersteunen via één enkele kabel. Met USB-C™ power delivery-technologie kun je een monitor van stroom voorzien en tegelijkertijd de aangesloten laptop opladen (tot 90 W).
Ultieme game-ervaring
Gamen met een uitstekende grafische achtergrond die wordt geboden door 144Hz refreshrate, NVDIA G-sync® compatibiliteit en AMD Free Sync™, en de gaming-hulpfuncties. Een ultrahoge snelheid van 144Hz laat gamers het volgende frame sneller zien en zorgt ervoor dat het beeld vloeiender wordt. Gamers kunnen sneller reageren op tegenstanders en zich makkelijker richten op doelwitten.
Een geweldige geluidservaring
Dit gestroomlijnde scherm heeft een slanke schermrand aan drie zijden en biedt een geweldig nauwkeurig en levensecht beeld. De twee 10W stereoluidsprekers met MaxxAudio® bieden een levensechte geluidservaring.
Elegantie en meer ergonomie
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (2.0 form), Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 5120 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Super ultrawide (32:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 108,5 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 5120 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 49 inch
Scherpte Wide UXGA
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 41,06 euro
Energieverbruik actief 103 W
Energieverbruik per 1000h 45 kWh
Energieverbruik per jaar 64,7 kWh
Energieverbruik standby 0,4 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 121,5 cm
Curved
Diepte 28,1 cm
Gewicht 14,7 kg
Hoogte 58,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 912710
Fabrikantcode 49WQ95C-W.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm