LG UltraGear 24GQ50F-B
LG UltraGear 24GQ50F-B
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-06-2024
Vind de beste deal voor LG UltraGear 24GQ50F-B
Maar dat is niet alles - deze monitor is ontworpen met gamers in gedachten. Met een snelle vernieuwingsfrequentie van 165 Hz en een reactietijd van slechts 1 ms (MBR), geniet je van vloeiende beelden zonder haperingen of ghosting. Het minimaliseert de inputvertraging, waardoor je snelle en nauwkeurige acties kunt uitvoeren, zodat je altijd een stap voor blijft op je tegenstanders.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TS)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 102 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 90 %
Pixel-dichtheid 110,58 ppi
Reactietijd 1 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 9,93 euro
Energieverbruik actief 24 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik per jaar 24,82 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 3,9 cm
Gewicht 3,57 kg
Hoogte 32,2 cm
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932914
Fabrikantcode 24GQ50F-B.AEUQ
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm