LG 24BP450Y-B
LG 24BP450Y-B
De LG 24BP450Y-B is een 24 inch monitor met 1920x1080 resolutie. De pixeldichtheid van 92 ppi betekent dat programma's goed bruikbaar zijn, zonder dat beeldschaling nodig is. De monitor maakt gebruik van een IPS / PLS / AHVA-paneel, wat prima kijkhoeken en kleurweergave belooft. Het scherm ondersteu...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-05-2025
Vind de beste deal voor LG 24BP450Y-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De LG 24BP450Y-B is een 24 inch monitor met 1920x1080 resolutie. De pixeldichtheid van 92 ppi betekent dat programma's goed bruikbaar zijn, zonder dat beeldschaling nodig is. De monitor maakt gebruik van een IPS / PLS / AHVA-paneel, wat prima kijkhoeken en kleurweergave belooft. Het scherm ondersteunt AMD Freesync, waardoor het in combinatie met een geschikte AMD-videokaart de beeldfrequentie kan synchroniseren met de framerate van een spel,voor soepelere en fraaiere weergave van games. LG belooft een maximale helderheid van 250 cd/m², een contrast van 1000:1 en een reactietijd van 5 ms. Het scherm biedt DisplayPort en HDMI als digitale aansluitingen. Doordat het scherm in hoogte verstelbaar is, is de LG 24BP450Y-B geschikt voor ergonomische werkplekken.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 18,1 euro
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik per 1000h 20 kWh
Energieverbruik per jaar 29,2 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,99 cm
Diepte 24,95 cm
Gewicht 4,3 kg
Hoogte 50,6 cm
Kleur Zwart
Materiaal Metaal
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Kantoor werkzaamheden
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 903827
Fabrikantcode 24BP450Y-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm