LG 38WR85QC-W - 38
LG 38WR85QC-W - 38
38” 21:9 WQHD+ (3840x1600) Curved Nano IPS scherm VESA Display HDR™ 600 / DCI-P3 98% (Typ.) 144Hz refreshrate / IPS 1ms (GtG) HDMI 2.1 x 2 PBP / PIP, Dubbele controller (Ingebouwde KVM) Hoogte-/Kantel/Ronddraai instelbare standaard USB Type-C™, HDMI, DP, RJ45, USB (Upstream/downstream) Ultra-ruimt...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-05-2026
Vind de beste deal voor LG 38WR85QC-W - 38
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
  • 38” 21:9 WQHD+ (3840x1600) Curved Nano IPS scherm
  • VESA Display HDR™ 600 / DCI-P3 98% (Typ.)
  • 144Hz refreshrate / IPS 1ms (GtG)
  • HDMI 2.1 x 2
  • PBP / PIP, Dubbele controller (Ingebouwde KVM)
  • Hoogte-/Kantel/Ronddraai instelbare standaard
  • USB Type-C™, HDMI, DP, RJ45, USB (Upstream/downstream)
Ultra-ruimte productiviteit
Elk detail komt tot leven
Gedetailleerde en heldere HDR
Meerdere apparaten, één monitor
Één scherm, multiweergaven
Snel schakelen
Game sneller
Een snelle IPS-reactietijd van 1 ms (GtG) en een refreshrate van 144 Hz zorgen ervoor dat beeldframes vloeiend worden weergegeven. Dit helpt gamers om snel het volgende frame te zien en snel te reageren op tegenstanders, terwijl ze gemakkelijk op doelen kunnen richten.
NVIDIA® G-SYNC® compatibel
AMD FreeSync™ Premium Pro
Ondergedompeld in geluid
De ingebouwde 7W x 2ch luidspreker levert helder geluid zonder extra randapparatuur, zodat u meer ruimte op uw bureau hebt voor uw comfort en behoeften.
Productiviteitshub met eenvoudige connectiviteit
Haal het beste uit uw productiviteit met een monitor met RJ45 (LAN-poort) voor bekabeld Ethernet. De USB Type-C™ poort ondersteunt de aansluiting op verschillende apparaten, gegevensoverdracht en tot 90W stroomvoorziening via slechts één kabel.