Laagste prijs bekijken?
LG 24BA550-B.AEUQ
X
Doe je dagelijkse werkzaamheden op de LG 24BA550-B.AEUQ full hd 23,8 inch zakelijke monitor. Door de dunne schermranden plaats je gemakkelijk twee monitoren naast elkaar. Zo krijg je meer schermruimte, waardoor je meerdere programma's tegelijkertijd opent. Daarnaast heeft deze LG monitor een IPS pan...
Doe je dagelijkse werkzaamheden op de LG 24BA550-B.AEUQ full hd 23,8 inch zakelijke monitor. Door de dunne schermranden plaats je gemakkelijk twee monitoren naast elkaar. Zo krijg je meer schermruimte, waardoor je meerdere programma's tegelijkertijd opent. Daarnaast heeft deze LG monitor een IPS paneel. Zo ervaar je heldere beelden vanuit elke kijkhoek. Hierdoor laat je bijvoorbeeld meerdere collega's meekijken op je scherm. Dankzij 5 ingebouwde usb aansluitingen verbind je al je usb apparaten en randapparatuur. Maak je lange werkdagen? Kantel, draai of verstel de monitor dan in hoogte voor een ergonomische zithouding. Zo krijg je geen last van nek- of rugklachten. Gebruik het blauw licht filter zodat je geen vermoeide of geïrriteerde ogen krijgt. Dankzij de pivot functie draai je het scherm 90 graden, wat handig is tijdens het programmeren of bewerken van teksten. Daarnaast heeft deze monitor ingebouwde luidsprekers, waardoor je na het werken ook geniet van je favoriete film of serie.
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | 1 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Type aansluiting | HDMI |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 23.8 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 8806096097656 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 14.4 W |
| Waarde energielabel | D |
| Afmetingen zonder voet | 538.6 x 50.8 x 319.8 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 538.60 cm |
| Product gewicht | 4450 kg |
| Product hoogte | 508.90 cm |
| Product lengte | 239.90 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | KantoorDagelijks gebruikGrafische vormgeving |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Krijgsman 1, 1186DM Amstelveen |
| Fabrikant Naam | LG Electronics Inc. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1300:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | AdobeRGB |
| sRGB | 99% |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806096097656 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 24BA550-B |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | CID |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 239.9 mm |
| Verpakking hoogte | 48.2 mm |
| Verpakking lengte | 16.5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4450 g |
| Verpakkingsinhoud | Staander inbegrepen |