LG 27GP850-B - 27"
LG 27GP850-B - 27"
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 11-09-2025
Vind de beste deal voor LG 27GP850-B - 27"
Hoe LG verder innoveert
Waarom Nano-IPS de LG 27GP850 uniek maakt in zijn klasse
Wist je dat..
  • een HDMI, DisplayPort en USB-kabel standaard meegeleverd wordt?
Aansluitingen
  • HDMI (2x)
  • USB 3.0 (2X)
  • DisplayPort 1.4 (1x)
  • Koptelefoon (1x)
Standaard meegeleverd
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.0 kabel
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0b poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 3
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3, sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 140 %
Pixel-dichtheid 107 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 8,99 euro
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik per 1000h 28 kWh
Energieverbruik per jaar 40,88 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 64,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Diepte 29,1 cm
Gewicht 6,3 kg
Hoogte 57,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 884847
Fabrikantcode 27GP850-B.AEU
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm