LG UltraGear 48GQ900-B
LG UltraGear 48GQ900-B
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-05-2023
Vind de beste deal voor LG UltraGear 48GQ900-B
HDMI 2.1 en VRR
Geniet van vloeiendere, levendige kleuren en grafische afbeeldingen met een hoge resolutie dankzij HDMI 2.1, dat een 2,5x hogere bandbreedte biedt dan HDMI 2.0. Met HDMI 2.1 en een ondersteunde grafische kaart kan je tot 120 Hz (O/C 138 Hz) variabele verversingssnelheid (VRR) ervaren. Ideaal voor next-level console gaming zoals op de PS5 om het maximale uit je gameplay te halen!
Waarom een 48 inch monitor in plaats van een TV?
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 3
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 3
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1500000
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype OLED
Pixel-dichtheid 92,7 ppi
Reactietijd 0,1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 47,5 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, FreeSync 2, Freesync Premium, G-Sync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 120 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 54,75 euro
Energieverbruik actief 175 W
Energieverbruik per 1000h 60 kWh
Energieverbruik per jaar 87,6 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 107 cm
Curved
Diepte 18,4 cm
Gewicht 16,8 kg
Hoogte 64,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 912709
Fabrikantcode 48GQ900-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 200 mm x 300 mm