Laagste prijs bekijken?
LG 32un650k-w - 31.5 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X
De LG 32UN650K-W.AEU is een 32 inch 4K IPS-monitor met HDR10 die perfect geschikt is voor zowel werk als ontspanning. Met vier keer de resolutie van Full HD biedt deze monitor een scherpe, gedetailleerde weergave, ideaal voor het bewerken van foto's en video's. Het scherm dekt 95% van het DCI-P3 kle...
De LG 32UN650K-W.AEU is een 32 inch 4K IPS-monitor met HDR10 die perfect geschikt is voor zowel werk als ontspanning. Met vier keer de resolutie van Full HD biedt deze monitor een scherpe, gedetailleerde weergave, ideaal voor het bewerken van foto's en video's. Het scherm dekt 95% van het DCI-P3 kleurenspectrum en is fabrieksmatig gekalibreerd, zodat kleuren natuurgetrouw en accuraat worden weergegeven. Voor gamers biedt de monitor ook de nodige voordelen: met FreeSync wordt schermscheuren en haperingen voorkomen bij gebruik van AMD-videokaarten. Extra functies zoals black stabilizer en crosshair verbeteren de zichtbaarheid in donkere scènes en helpen je bij het richten op tegenstanders. De ingebouwde luidsprekers maken het ook makkelijk om zonder extra speakers of koptelefoon te genieten van je favoriete muziek of series.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | HDMIDisplayPort |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 8806096297421 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 65 W |
| Waarde energielabel | G |
| Afmetingen zonder voet | 714.3 x 45.7 x 420.1 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 71.43 cm |
| Product gewicht | 8.20 kg |
| Product hoogte | 59.59 cm |
| Product lengte | 22.67 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Grafische vormgevingKantoorDagelijks gebruik |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Krijgsman 1 1186 DM Amstelveen Nederland |
| Fabrikant Naam | LG |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| HDR | |
| Helderheid | 350 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | DCI P-3 kleurdekking |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806096297421 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2025 |
| Kleur | - |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 32UN650K-W |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | EngelsDuitsNederlandsUniverseelFrans |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 821 mm |
| Verpakking hoogte | 507 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 11200 g |
| Verpakkingsinhoud | Monitor, Voet, DisplayPort Kabel, HDMI Kabel, USB-C Kabel |
LG 32un650k-w - 31.5 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X