2x LG 27UP850N-W
2x LG 27UP850N-W
Vergroot je schermruimte door 2 schermen naast elkaar, met de 2 LG 27UP850N-W dual set-up. Deze bundel heeft 2 LG 27UP850N-W schermen, die je naast elkaar zet op je bureau. Hierdoor heb je 2 27 inch 4K schermen naast elkaar, wat je schermruimte verdubbelt. Zo open je meer vensters naast elkaar, verg...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor 2x LG 27UP850N-W
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Vergroot je schermruimte door 2 schermen naast elkaar, met de 2 LG 27UP850N-W dual set-up. Deze bundel heeft 2 LG 27UP850N-W schermen, die je naast elkaar zet op je bureau. Hierdoor heb je 2 27 inch 4K schermen naast elkaar, wat je schermruimte verdubbelt. Zo open je meer vensters naast elkaar, vergroot je het overzicht en werk je praktisch gezien met hetzelfde formaat als een super ultrawide monitor. Door de 4K resolutie ervaar je beelden bijna 2 keer scherper dan in QHD en bijna 4 keer scherper dan in full hd. De HDR10 en DisplayHDR 400 ondersteuning ziorgt voor realistische en kleurgetrouwe beelden. Zo blijft marineblauw ook echt marineblauw, wat handig is voor tijdens het photoshoppen. Je stel een ergonomische werkhouding door de monitor naar jouw wensen af te stellen. Kantel het scherm of verstel de hoogte van de monitor om zo comfortabel mogelijk aan de slag te gaan. Met de usb C poort op de monitor verbind je en laad je een laptop of ander extern apparaat op met de monitor. Het maximale vermogen van deze usb C poort is 90 watt. Zo organiseer je jouw werkplek met maar één kabel en heb je altijd een volle batterij wanneer je van huis gaat.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0a poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1200
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 25,4 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 38 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,35 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 23,93 cm
Gewicht 5,9 kg
Hoogte 56,93 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 914329
Fabrikantcode 27UP85NP-W.BEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm