LG 34WP500-B - 34"
LG 34WP500-B - 34"
Open meerdere vensters en tabbladen naast elkaar op de LG UltraWide 34WP500 34 inch ultrawide HDR monitor. Door de ultrawide verhouding heb je 33% meer schermruimte, waardoor multitasken makkelijker wordt. Je opent meerdere vensters tegelijkertijd en wisselt zo minder vaak dan op een kleiner scherm....
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-11-2024
Vind de beste deal voor LG 34WP500-B - 34"
Open meerdere vensters en tabbladen naast elkaar op de LG UltraWide 34WP500 34 inch ultrawide HDR monitor. Door de ultrawide verhouding heb je 33% meer schermruimte, waardoor multitasken makkelijker wordt. Je opent meerdere vensters tegelijkertijd en wisselt zo minder vaak dan op een kleiner scherm. Door de HDR10 ondersteuning ervaar je natuurgetrouwe kleuren, bijvoorbeeld tijdens het kijken van je films. Combineer dit met de ultrawide instellingen van je film en het lijkt net een kleine bioscoop. Gebruik je een AMD videokaart voor je open world games? De AMD FreeSync technologie synchroniseert de kaart met de monitor en voorkomt haperingen tijdens het spelen. Zo blijft je gameplay vloeiend.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 m
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 95 %
Pixel-dichtheid 82 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 35 W
Energieverbruik per 1000h 29 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Diepte 22,3 cm
Gewicht 5,92 kg
Hoogte 48,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 885185
Fabrikantcode 34WP500-B.AEU
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm