LG 27UP850N-W
LG 27UP850N-W
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-05-2023
Vind de beste deal voor LG 27UP850N-W
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Geschikt voor hardwarekalibratie
Klaar met werken? Start met ontspannen!
Aansluitingen
  • USB C (96w)
  • HDMI (2x)
  • DisplayPort 1.4 (1)
  • Audio
Standaard meegeleverd
  • USB-C kabel
  • HDMI-kabel
  • DisplayPort-kabel
  • Stroomkabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0a poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1200
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 29,2 euro
Energieverbruik actief 25,4 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,35 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 23,93 cm
Gewicht 5,9 kg
Hoogte 56,93 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 914329
Fabrikantcode 27UP850N-W.BEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm