LG 34wp500-b.beu - 34 Inch 2560 X 1080 (uw Full Hd) Ips-paneel
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-05-2024
Vind de beste deal voor LG 34wp500-b.beu - 34 Inch 2560 X 1080 (uw Full Hd) Ips-paneel
Momenteel niet leverbaar
bSchermdiagonaal:/b 34 inchbr
bResolutie:/b UW-UXGA (UW-UXGA (2560 x 1080))br
bSchermtype:/b IPS (In-Plane Switching)br
bReactietijd:/b 5 msbr
bVerversingssnelheid:/b 75 Hzbrbr
De LG 34WP500-B is een 34-inch-monitor met een Ultrawide-scherm. Zo werk je probleemloos met meerdere documenten of programma’s tegelijk. Uiteraard gebruik je deze monitor ook comfortabel voor het bekijken van je favoriete films en series. Hierbij zorgt de verversingssnelheid van 75 Hz, FreeSync en de reactietijd van 5 ms voor vloeiende beelden. Tot slot zorgt het IPS-paneel voor een natuurgetrouwe weergave van kleuren waardoor je volledig opgaat in de beelden.
brbr
bDit krijg je erbij:/bbr
1x Adapter, 1x HDMI
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 81.67 cm / 48.38 cm / 26 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 81.67 cm / 36.49 cm / 6.53 cm
Diepte zonder standvoet 6.53cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 5.92kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 34WP500-B.BEU
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x HDMI
VESA-standaard 100 x 100 mm
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 34 inch
Beeldverhouding 21:9
Beeldverversing frequentie 75 Hz
Contrastverhouding (typisch) 1000:1
Display technologie LED
HD type UltraWide Full HD
Ondersteunde grafische resoluties 2560 x 1080
Pixel pitch 0.312 x 0.31 mm
Resolutie 2560 x 1080 Pixels
Responstijd 5 ms
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Ingebouwde camera
Design
Kleur van de standaard Zwart
Kleur van het product Zwart
Energie
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
AC invoer voltage 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse F
Energieverbruik per 1000 uur 29 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0.3 W
Typisch stroomverbruik 35 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 86cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 34inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) F
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Ergonomie
Draaibaar
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Kantelhoek 5 - 15 °
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 81.67 cm
Breedte met standaard 81.67 cm
Diepte 6.53 cm
Diepte met standaard 22.33 cm
Gewicht 4.94 kg
Gewicht met standaard 5.92 kg
Hoogte 46.49 cm
Hoogte met standaard 48.38 cm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI
Montage
VESA-standaard 100 x 100 mm
Netwerk
Wi-Fi
Poorten & interfaces
Aansluiting(en) 2x HDMI 2.2, Hoofdtelefoonuitgang
Aantal DisplayPorts 0
Aantal HDMI poorten 2
Aantal VGA (D-Sub) poorten 0
DVI
Ethernet LAN
HDMI
Hoofdtelefoon uit
Productdetails
EAN 8806091752260
Merk LG
Type 34WP500-B.BEU
Technische details
3D
Kijkhoek, verticaal 178 °
Technische eigenschappen
3D
Beeldschermdiagonaal (cm) 86cm
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Type apparaat Multimedia monitor
TV-tuner
Geïntegreerde TV Tuner
Uitvoering
Aansluitingen 2x HDMI
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde USB-hub
Geïntegreerde webcam
Touchscreen
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16.7 Miljoen
Automatische helderheidsaanpassing
Beeldfrequentie 75 Hz
Beeldresolutie UW-UXGA
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 86 cm / 34 inch
Beeldverhouding 16:9
Contrastverhouding 1000:1
Dynamische contrastverhouding Mega
Helderheid 250cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Led-backlight
Native beeldfrequentie 75Hz
Reactietijd 5ms
Resolutie UW-UXGA UW-UXGA (2560 x 1080)
Verticale frequentie 75Hz