De Smart Skin van Dicota heeft aan de voorzijde een zak met rits waardoor er ruimte is voor accessoires die u mee wilt nemen. De gevoerde handvatten zorgen voor comfort tijdens het dragen, maar de handvatten zijn dun genoeg om toe te voegen wanneer u de sleeve in een andere tas wilt stoppen.
De Smart Skin van Dicota heeft aan de voorzijde een zak met rits waardoor er ruimte is voor accessoires die u mee wilt nemen. De gevoerde handvatten zorgen voor comfort tijdens het dragen, maar de handvatten zijn dun genoeg om toe te voegen wanneer u de sleeve in een andere tas wilt stoppen.
| Artikelnummer | 372537305 |
| EAN | 7640158663875 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Neopreen, Polyester |
| Materiaal | Neopreen, Polyester |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Aantal voorvakken | 1 |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 230 x 330 x 30 mm |
| Draaghandvat | |
| Gewicht | 250 g |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Maximumafmetingen schermcompatibiliteit | 33,8 cm (13.3") |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Minimumafmetingen schermcompatibiliteit | 33 cm (13") |
| Oppervlakte kleur | Monotoon |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Voorvak |