De Value Toploading Kit van Dicota is een praktische toploader die verticaal blijft tijdens het in- en uitdoen van de notebook. Het royale voorvak biedt ruimte aan een adapter, kabels, pennen en overige accessoires. Een notebook tot 15,6-inch gaat goed beschermd mee in het daarvoor bestemde vak. De...
De Value Toploading Kit van Dicota is een praktische toploader die verticaal blijft tijdens het in- en uitdoen van de notebook. Het royale voorvak biedt ruimte aan een adapter, kabels, pennen en overige accessoires. Een notebook tot 15,6-inch gaat goed beschermd mee in het daarvoor bestemde vak. De stevige handvaten, de afneembare schouderband en de trolleyband zorgen ervoor dat de tas comfortabel is om mee te reizen. De Value Toploading Kit wordt geleverd met een muis die is voorzien van een LED-sensor en heeft een resolutie van 800 dpi.
| Gewicht | 627 gram |
| Product breedte | 41 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Merk | Dicota |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Geschikt voor laptopafmeting | 15 inch |
| Product gewicht | 500 g |
| Type tas | Aktetas |
| Verpakking breedte | 337 mm |
| Verpakking hoogte | 124 mm |
| Verpakking lengte | 437 mm |
| EAN | 7640158660140 |
| Mpn | D30805 |