Deze laptoptas van Dicota is zeer geschikt voor als u uw notebook vaak onderweg moet meenemen. Het EVA-schuim in het hoofdcompartiment past zich perfect aan het formaat van het apparaat aan. Kabels, smartphone en andere mobiele accessoires zijn altijd bij de hand in het handige voorcompartiment. Het...
Deze laptoptas van Dicota is zeer geschikt voor als u uw notebook vaak onderweg moet meenemen. Het EVA-schuim in het hoofdcompartiment past zich perfect aan het formaat van het apparaat aan. Kabels, smartphone en andere mobiele accessoires zijn altijd bij de hand in het handige voorcompartiment. Het vak met ritssluiting aan de achterkant van de tas biedt extra ruimte voor zakelijke documenten. De verstelbare, afneembare schouderriem en gedempte handgrepen zorgen voor een comfortabel transport.
| Gewicht | 400 gram |
| Product breedte | 32 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Bescherming laptop | Lichte stoten |
| Merk | Dicota |
| Aantal vakken | 2 |
| Draagriem | |
| Draagwijze | Schouderband |
| Extra vakken | Accessoirevak |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | EVA | Polyester |
| Sluiting | Ritssluiting |
| Spatwaterdicht |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Service type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Binnenmaat breedte | 30 cm |
| Binnenmaat hoogte | 33 cm |
| Binnenmaat lengte | 23 cm |
| Geschikt voor laptopafmeting | 11.6 inch |
| Model | D31208 |
| Speciaal geschikt voor MacBook | |
| Type tas | Schoudertas |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 364 mm |
| EAN | 7640158664179 |
| Mpn | D31210 |