De Dicota Backpack Scale is een handige Eco-friendly laptoprugtas voor dagelijks gebruik. Deze Dicota backpack is gemaakt van gerecycled plastic zonder in te leveren op kwaliteit, functionaliteit of ontwerp. De rugzak biedt uitstekende bescherming voor dagelijskt gebrui, uitgerust met tal van prakt...
De Dicota Backpack Scale is een handige Eco-friendly laptoprugtas voor dagelijks gebruik.
Deze Dicota backpack is gemaakt van gerecycled plastic zonder in te leveren op kwaliteit, functionaliteit of ontwerp. De rugzak biedt uitstekende bescherming voor dagelijskt gebrui, uitgerust met tal van praktische functies. Het ruime hoofdcompartiment biedt voldoende ruimte voor documenten en mappen, verder ook een compartiment voor tablets tot 10,5" en bevestigingsriem om jouw koptelefoon te vervoeren. Verder zijn al jouw mobiele accessoires volkomen veilig. In het ruime voorvak is er plek voor kaartjes, pennen, smartphone, powerbank en andere items. Waterfles of paraplu's kunnen worden opgeborgen in de zijvakken. De ergonomische rugvoering en comfortabele schouderriemen zorgen voor comfort terwijl je naar het werk of school gaat.
| Artikelnummer | 372560650 |
| EAN | 7640158668740 |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 420 x 40 x 295 mm |
| Binnenste zakken | Vak voor mobiele telefoon, Pennenzak |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Gerecycled | |
| Gewicht | 760 g |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Hoogte | 500 mm |
| Kleuring | Monotoon |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Maximumafmetingen schermcompatibiliteit | 43,9 cm (17.3") |
| Notebook-vak | |
| Tabletvak | |
| Volume | 23 l |