AOC C24G2U/BK
AOC C24G2U/BK
De AOC C24G2AE/BK is een curved 24 inch gaming monitor die games met een hoge framerate vloeiend afspeelt. Dankzij de 165hz verversingssnelheid en 1ms reactietijd spelen er geen haperingen op in games met veel of intensieve actiescènes. Door de combinatie van het VA paneel en 3000:1 kleurcontrast, z...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-09-2022
Vind de beste deal voor AOC C24G2U/BK
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De AOC C24G2AE/BK is een curved 24 inch gaming monitor die games met een hoge framerate vloeiend afspeelt. Dankzij de 165hz verversingssnelheid en 1ms reactietijd spelen er geen haperingen op in games met veel of intensieve actiescènes. Door de combinatie van het VA paneel en 3000:1 kleurcontrast, zie je alle kleuren helderder en verschijnen deze levensecht op je beeldscherm. Door de lichte buiging neem je het hele scherm tot je en zorgt dit voor een meespelende game ervaring. De C24G2U/BK bevat ingebouwde setup software. Met de 6 Games Mode stel je gepersonaliseerde grafische instellingen in tot op 6 games en switch je gemakkelijk per game. Creëer een ergonomische game houding door het beeldscherm in de hoogte te verstellen, te roteren of te kantelen naar eigen wens.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 120 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 27 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 7,15 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,6 cm
Diepte 22,7 cm
Gewicht 4,42 kg
Hoogte 50,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm