Samsung ViewFinity S8 LS27B800TGUXEN
Combineer productiviteit met comfortabel werken in een haarscherpe resolutie op de Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K usb C monitor. De 4K resolutie is 2 keer scherper dan QHD en 4 keer scherper dan full hd, waardoor zelfs de kleinste details duidelijk in beeld komen. Wanneer je met foto's en video's...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung ViewFinity S8 LS27B800TGUXEN
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Combineer productiviteit met comfortabel werken in een haarscherpe resolutie op de Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K usb C monitor. De 4K resolutie is 2 keer scherper dan QHD en 4 keer scherper dan full hd, waardoor zelfs de kleinste details duidelijk in beeld komen. Wanneer je met foto's en video's aan de slag gaat, zoom je tot op de detail in met dezelfde scherpte. Zo maak je de meest nauwkeurige bewerkingen, zonder dat je overzicht verliest. Doe je vooral kantoorwerk? Ook dan biedt de 4K resolutie een extra voordeel. Omdat je meer pixels tot je beschikking hebt, heb je meer schermruimte voor het openen van vensters en programma's. Daarnaast organiseer je het hele bureau gemakkelijk via de 2 Thunderbolt 4 poorten. Deze poorten verzenden beeldsignalen, zetten data over en laden je apparaat op met een vermogen van 90 watt. Zo heb je altijd een volle laptop batterij wanneer je van huis of kantoor gaat. Daarnaast ga je met Thunderbolt 4 aan de slag met daisy chaining. Koppel een tweede monitor direct op je eerste monitor en vergroot je schermruimte met slechts één kabel. Daarnaast behoud je de 4K resolutie op de andere Thunderbolt 4 monitor, mits deze 4K ondersteunt. Wil je na werk een film kijken? Naast de 4K resolutie is de monitor uitgerust met DisplayHDR 400 ondersteuning en een 98% dekking binnen het DCI-P3 kleurenprofiel. Zo komen alle kleuren en beelden helder en scherp over. Daarnaast kantel, draai en verstel je de monitor in de hoogte voor het instellen van een ergonomische zithouding. Hiermee voorkom je nek- en rugklachten en ga je comfortabel aan het werk. Wil je nog effectiever werken? Verbind dan 2 apparaten tegelijkertijd en werk met de PBP of PIP splitscreen met 2 bronnen tegelijk. Bijvoorbeeld wanneer je op één laptop je bewerkingssoftware heb en de fotobibliotheek op je dekstop hebt.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 172 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 26 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 55,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 19,6 cm
Gewicht 7,1 kg
Hoogte 41,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 918592
Fabrikantcode LS27B800TGUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm