Samsung Lu32r590cwuxen - 32 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd 4k) Va-paneel
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-07-2024
Vind de beste deal voor Samsung Lu32r590cwuxen - 32 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd 4k) Va-paneel
bSchermdiagonaal:/b 32 inchbr
bResolutie:/b Ultra HD 4K (3840 x 2160)br
bSchermtype:/b VA (Vertical Alignment)br
bReactietijd:/b 4 msbr
bVerversingssnelheid:/b 60 Hzbrbr
brbr
bDit krijg je erbij:/bbr
1x Adapter, 1x voedingkabel, 1x HDMI-kabel
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat Niet VESA-compatible
VGA poort Geen
Algemene eigenschappen
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 12.34kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LU32R590CWPXEN
Type apparaat Monitor
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x voedingkabel, 1x HDMI-kabel
VESA-standaard
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 4 milliseconde
Connectivity
Aansluitingen 1x Hoofdtelefoon, 1x DisplayPort, 1x HDMI
Geïntegreerde USB-hub
EAN
EAN 8806094772005
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 81cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 32inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 33kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 712.7 x 83.6 x 420.9 mm
Curved
Product breedte 712.70 cm
Product gewicht 5500 kg
Product hoogte 515 cm
Product lengte 237.90 cm
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 3840 x 2160
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 31.5 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud monitor / stroomkabel
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Helderheid 250
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094772005
Merk Samsung
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 795 mm
Verpakking hoogte 189 mm
Verpakking lengte 503 mm
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Gewicht 8400 g
MPN (Manufacturer Part Number) LU32R590CWPXEN
Technische eigenschappen
3D
Beeldschermdiagonaal (cm) 81cm
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Pivot-functie
Touchscreen
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Beeldfrequentie 60 Hz
Beeldresolutie Ultra HD 4K
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 81 cm / 32 inch
Beeldverhouding 16:9
Contrastverhouding 2500:1
Dynamische contrastverhouding Mega DCR
Helderheid 250cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 60Hz
Reactietijd 4ms
Resolutie Ultra HD 4K 3840 x 2160
Verticale frequentie 60Hz