Samsung LU28R550UQU
Samsung LU28R550UQU
Bekijk films en foto's in 4K met de Samsung LU28R550UQU. Deze 28 inch monitor is ideaal voor thuisgebruik. Je kijkt films in hoge kwaliteit door de 4K resolutie. Deze monitor is daarnaast geschikt voor hobbymatige of beginnende fotobewerkers. Door de hoge resolutie zie je foto's namelijk gedetaillee...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 19-03-2023
Vind de beste deal voor Samsung LU28R550UQU
Bekijk films en foto's in 4K met de Samsung LU28R550UQU. Deze 28 inch monitor is ideaal voor thuisgebruik. Je kijkt films in hoge kwaliteit door de 4K resolutie. Deze monitor is daarnaast geschikt voor hobbymatige of beginnende fotobewerkers. Door de hoge resolutie zie je foto's namelijk gedetailleerd. Het IPS paneel geeft kleuren natuurgetrouw weer, zelf wanneer je van de zijkant naar het scherm kijkt. Je werkt een hele dag in Word of Photoshop zonder vermoeide ogen te krijgen. Dit komt door het blauw licht filter en de trillingsvrije technologie. Het scherm heeft redelijk dunne randen, waardoor je minder snel afgeleid raakt.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 157,35 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 28 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 41 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 10,85 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 63,88 cm
Breedte bezel (schermrand) 9 mm
Diepte 25,05 cm
Gewicht 5,8 kg
Hoogte 47,93 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Grijs
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm