Samsung Ls32bg700euxen Odyssey G7
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Ls32bg700euxen Odyssey G7
Momenteel niet leverbaar
bSchermdiagonaal:/b 32 inchbr
bResolutie:/b Ultra HD 4K (3840 x 2160)br
bSchermtype:/b IPS (In-Plane Switching)br
bReactietijd:/b 1 msbr
bVerversingssnelheid:/b 144 Hzbrbr
Breid jouw gaming-setup stijlvol uit en verover het slagveld tijdens jouw favoriete games met de Samsung LS32BG700EUXEN ODYSSEY G7-monitor. Deze 32-inch-monitor heeft een 4K-resolutie van 3840x2160 pixels. Hiermee ben jij van scherpe graphics en vloeiende scherminteracties voorzien tijdens elke digitale activiteit. De combinatie van de 1 ms aan reactietijd en de verversingssnelheid van 144 Hz zorgt ervoor dat jij aanzienlijk minder haperingen ervaart, en dat de content die wordt afgespeeld nauwkeurig wordt gesynchroniseerd met het scherm. Tevens is de monitor ingebouwd met een blauwlichtfilter. Dit vermindert de hoeveelheid blauw licht dat de monitor afspeelt, waardoor jij minder snel last krijgt van vermoeide ogen en dus ongestoord voor een langere tijd van de Samsung Odyssey gebruik maakt.
brbr
bDit krijg je erbij:/bbr
Monitor, netsnoer, DP-kabel, Remote control
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 71.5 cm / 60.3 cm / 31.1 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 44.1 cm / 12.6 cm / 71.5 cm
Diepte zonder standvoet 71.5cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 8.3kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LS32BG700EUXEN
Verpakkingsinhoud Monitor, netsnoer, DP-kabel, Remote control
VESA-standaard 100 x 100 mm
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 48 - 115 cm
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 138 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 19,27 euro
Energieverbruik actief 33 W
Energieverbruik per 1000h 33 kWh
Energieverbruik per jaar 48,18 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 81cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 32inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 48kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 31,1 cm
Gewicht 8,3 kg
Hoogte 71,4 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 922643
Fabrikantcode LS32BG700EUXEN
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
Technische eigenschappen
Beeldschermdiagonaal (cm) 81cm
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Type apparaat Monitor
USB-C powered
Uitvoering
Aansluitingen 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.2, 1x hoofdtelefoon
Curved scherm
DisplayPort Version 1.2
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde USB-hub
Geïntegreerde webcam
HDMI Version 2.1
Touchscreen
Vermogen luidspreker(s) 2x 5W
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Beeldfrequentie 144 Hz
Beeldresolutie Ultra HD 4K
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 81 cm / 32 inch
Beeldverhouding 16:9
Color space (DCI-P3) 95%
Contrastverhouding 1000 : 1
Helderheid 350cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 144Hz
Reactietijd 1ms
Resolutie Ultra HD 4K 3840 x 2160
Update policy
Introductiedatum 2022-12-01
Modeljaar 2022
Software-updates vanuit fabrikant
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm