Samsung LF27T350FHUXEN
Samsung LF27T350FHUXEN
Schermdiagonaal: 27 inch Resolutie: Full HD (1920 x 1080) Schermtype: IPS (In-Plane Switching) Aansluitingen: 1x VGA, 1x HDMI De Samsung LF27T350FHUXEN is een 27-inch-monitor met een IPS-paneel. De monitor beschikt over Freesync-ondersteuning die in combinatie met de 75 Hz verversingssnelheid zorgt...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-03-2023
Vind de beste deal voor Samsung LF27T350FHUXEN
Schermdiagonaal: 27 inch Resolutie: Full HD (1920 x 1080) Schermtype: IPS (In-Plane Switching) Aansluitingen: 1x VGA, 1x HDMI
De Samsung LF27T350FHUXEN is een 27-inch-monitor met een IPS-paneel. De monitor beschikt over Freesync-ondersteuning die in combinatie met de 75 Hz verversingssnelheid zorgt voor soepele beeldovergangen tijdens het spelen games of het kijken van films. Verder zorgen de Flickerfree-technologie en Eye Saver mode ervoor dat je ogen worden beschermd en vermoeidheid minder snel optreedt.
Dit krijg je erbij: 1x Netsnoer, 1x HDMI-kabel, 1x handleiding
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Algemeen
Artikelnummer 372591313
EAN 8806090961915
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27")
HD type Full HD
Helderheid (typisch) 250 cd/m²
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080)
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Responstijd 5 ms
Soort paneel IPS
Typische contrastverhouding 1000:1
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Design
Kleur van het product Zwart
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Energie
AC invoer voltage 100 - 240 V
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Typisch stroomverbruik 18 W
Ergonomie
Hoek schuine stand bereik -2 - 20°
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Picture-in-Picture
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 61,2 cm
Breedte apparaat (met standaard) 612,1 mm
Diepte ( zonder voet ) 3,94 cm
Diepte apparaat (met standaard) 232 mm
Gewicht (met standaard) 3,4 kg
Gewicht (zonder voet) 3,1 kg
Hoogte (zonder voet ) 36,4 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 463,9 mm
Kenmerken
AC invoer voltage 100 - 240 V
Kleur van het product Zwart
Kleur
Multimedia
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Audio-ingangen
DVI-poort
HDMI
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit
Ingebouwde USB-hub
VGA (D-Sub)poort(en) 1
Prestatie
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync
Game modus
Knippervrije technologie
NVIDIA G-SYNC
Recorder
VGA (D-Sub)poort(en) 1
Verpakking
Breedte verpakking 753 mm
Diepte verpakking 428 mm
Gewicht verpakking 4,9 kg
Hoogte verpakking 125 mm