Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Monitor Samsung Odyssey G7 S40FG756EU 40" 5K2K WUHD! Soort: Monitor Insteekproduct: Ja Type stekker: EU-stekker Kleur: Zwart Verbindingen: HDMI USB HDCP HDMI 2.1 x 1 USB A x 2 DisplayPort 1.4 DisplayPort x 1 HDMI x 2 R...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Topprijzen voor merk producten
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Monitor Samsung Odyssey G7 S40FG756EU 40" 5K2K WUHD!
  • Soort: Monitor
  • Insteekproduct: Ja
  • Type stekker: EU-stekker
  • Kleur: Zwart
  • Verbindingen:
    • HDMI
    • USB
    • HDCP
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB A x 2
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
    • HDMI x 2
  • Responstijd: 1 ms
  • Eigenschappen:
    • Verstelbaar
    • Draaiend
    • HDR
    • Met houder
    • Verstelbare helling
  • Connectiviteit: HDMI
  • Energieklasse: F
  • Contrastverhouding: 3000:1
  • Poorten: 1
  • Scherm: 40"
  • Ontwerp: Curve
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Technologie:
    • VA
    • LCD
    • Flicker free
  • Resolutie: 5K2K WUHD
  • Snelheid: 1800 rpm
  • Spanning: 100 - 240 V
  • Aanbevolen gebruik: Gaming
  • AC invoer frequentie: 50-60 Hz
  • Aanraakscherm: Nee
  • Frequentie: 180 Hz
  • Inclusief: Koptelefoon output
  • Hoek: 178º
  • Neiging: -5º / 20º
  • Aspectverhouding: 21:9
  • Montage: VESA
  • Bedekking: 99% sRGB