Laagste prijs bekijken?
Samsung Galaxy Book5 NP750XHD-KB4NL
X
Ervaar de verbeterde PC-prestaties Ervaar de nog krachtigere prestaties van je PC met Intel® Core™ Ultra (Series 2), next-gen Intel® Graphics en NPU. Gebruik AI voor een betere workflow met soepel coderen en eenvoudige contentcreatie. Dompel jezelf daarna onder in een realistische actiegame om te on...
Ervaar de verbeterde PC-prestaties
Ervaar de nog krachtigere prestaties van je PC met Intel® Core™ Ultra (Series 2), next-gen Intel® Graphics en NPU. Gebruik AI voor een betere workflow met soepel coderen en eenvoudige contentcreatie. Dompel jezelf daarna onder in een realistische actiegame om te ontspannen.
Direct zoeken, altijd en overal
Kom je iets interessants tegen tijdens het browsen? AI Select geeft je razendsnel de antwoorden die je zoekt. Selecteer de afbeelding, tekst of QR-code en krijg direct zoekresultaten. Snel, intuïtief en handig tijdens het leren.
Activeer AI met één druk op de knop
Druk op de speciale knop op het toetsenbord van de Galaxy Book5 om Copilot te openen. De gepersonaliseerde AI -assistentie wordt direct geactiveerd.
Ongestoord doorwerken dankzij de batterij die lang meegaat.
De batterij van de Galaxy Book5 gaat na één laadsessie de hele dag mee. Tot 19 uur lang video's kijken? Geen probleem! Is je batterij leeg? Gebruik de compacte oplader om hem binnen 30 minuten een snelle boost te geven van 33%.
Laat je omringen door Dolby Atmos geluid
De met Dolby Atmos getunede speakers van de Galaxy Book5 vullen de ruimte met een rijk geluid dat je helemaal omringt. Of je nu bezig bent met het inhalen van schoolwerk, aan het videobellen bent of je favoriete muziek draait, geniet van dynamische audio die je van het begin tot het eind boeit.
Plug & Play
De Galaxy Book5 is voorzien met een uitgebreid scala aan poorten. Sluit essentiële apparaten eenvoudig aan op jouw werkapparaat via de HDMI-poorten, twee USB-A en twee USB-C-poorten, microSD-sleuf en zelfs een RJ45-poort voor snelle LAN-verbindingen.
Galaxy-apparaten naadloos koppelen en bedienen
Met Apparaten in de buurt kun je al je Galaxy-apparaten in een oogwenk aansluiten en bedienen. Open het menu op de Galaxy Book5 en koppel je apparaten eenvoudig met drag & drop. Daarna kun je gebruik maken van intuïtieve features zoals Multi Control en Storage Share op je telefoon, pc en tablet, allemaal via een en dezelfde hub.
Storage Share. Bestanden op verschillende apparaten doorzoeken
Met Storage Share kun je de opslagruimte op je telefoon en pc als één geheel gebruiken. Doorzoek foto's en speel video's af die op je telefoon zijn opgeslagen, bewerk mobiele content en importeer die rechtstreeks in je projecten op je pc - zonder je bestanden eerst te downloaden.
Quick Share. Snelle, veilige overdrachten
Het delen van foto's, documenten en grote bestanden tussen Samsung Galaxy-apparaten was nog nooit zo makkelijk als met Quick Share. Koppel apparaten draadloos aan elkaar voor directe overdrachten, zelfs als het om privacygevoelige informatie gaat. De privé deeloptie versleutelt je gegevens met blockchaintechnologie, voor een veilige overdracht.
Meerdere apparaten, eenduidige bediening
Met Multi Control kun je moeiteloos multitasken op verschillende Samsung-apparaten met behulp van het toetsenbord en de muis van je PC. Navigeer door menu's, open bestanden en gegevens, kopieer content van je laptop naar je smartphone, Galaxy Tab, Samsung TV of smartmonitor.
Gebruik je Tab als tweede scherm
Heb je behoefte aan extra schermruimte? Koppel je Galaxy Tab als extra scherm aan je PC met slechts één klik op je laptop. Gebruik de Extension-, Duplicate- en Rotation-functies om de extra schermruimte naar wens in te stellen.
Toegang tot je smartphone op je pc
Verbind je smartphone met je PC via Phone Link om recent bezochte websites te bekijken of tot wel 5 mobiele apps op je laptop te openen. Gebruik slimme AI-functies van je Galaxy smartphone en krijg een uitgebreid beeld op het grote scherm van de Galaxy Book5.
AI met één druk op de knop
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C |
| Product breedte | 35.66 cm |
| Product gewicht | 1550 g |
| Product hoogte | 1.51 cm |
| Product lengte | 22.80 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806097622017 |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NP750XHD-KB4NL |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Samsung Galaxy Book5 |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 61.2 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 45 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Helderheid | 330 |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 8806097622017 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.samsung.com/nl/support/contact/ |
| Fabrikant Adres | Evert van de Beekstraat 310 |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Benelux B.V. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| Processor implementatie | 225U |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |