Laagste prijs bekijken?
Samsung Fit Plus USB 128GB
X
De Samsung Fit Plus USB 128GB is een zeer kleine usb stick. Hang de usb stick aan je sleutelhanger en je hebt je belangrijke bestanden altijd bij je. Door het compacte formaat laat je het stickje gewoon in je laptop zitten. Hij zit niet in de weg. Doordat dit model een metalen behuizing heeft, is hi...
De Samsung Fit Plus USB 128GB is een zeer kleine usb stick. Hang de usb stick aan je sleutelhanger en je hebt je belangrijke bestanden altijd bij je. Door het compacte formaat laat je het stickje gewoon in je laptop zitten. Hij zit niet in de weg. Doordat dit model een metalen behuizing heeft, is hij extra stevig. Dankzij usb 3.1 lees je bestanden met een snelheid tot 300 MB/s en schrijf je bestanden met een snelheid tot 90 MB/s. Je hebt 128 gigabyte aan opslagruimte tot je beschikking. Voldoende voor bijvoorbeeld 12.800 muziekbestanden van 10 megabyte of miljoenen tekstbestanden.
| Behuizing usb stick | Zonder beschermkapje |
| Beveiligd geheugen (usb) | |
| Bevestiging aan sleutelhanger | |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 1,88 mm |
| Compatibel met producttype | Desktop, Laptop |
| Diepte | 0,73 mm |
| Formaat usb stick | Heel klein |
| Gewicht | 3,1 g |
| Hoogte | 2,36 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Schokbestendig | |
| Stofbestendig | |
| Waterafstotende coating | |
| Waterbestendig | |
| Waterdichtheid | Spatwaterdicht |
| Waterdichtheid certificering | Niet gecertificeerd |
| Back-up functie | |
| Beveiligd geheugen (usb) | |
| Maximale leessnelheid | 300 MB/s |
| Maximale schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Veiligheidsklasse | Middenklasse |
| Artikelnummer | 852507 |
| Fabrikantcode | MUF-128AB/APC |
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour |