Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN
Game in QHD resolutie met de 27 inch Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN. Met een verversingssnelheid van 144 hertz geeft dit scherm tot 144 frames per seconde weer. Dit is handige bij snelle shooters zoals Call of Duty: Warzone waar één frame al het verschil maakt. Combineer dit met een lage reactiet...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-09-2023
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN
Game in QHD resolutie met de 27 inch Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN. Met een verversingssnelheid van 144 hertz geeft dit scherm tot 144 frames per seconde weer. Dit is handige bij snelle shooters zoals Call of Duty: Warzone waar één frame al het verschil maakt. Combineer dit met een lage reactietijd van 1 milliseconde en je blijft je tegenstanders altijd een stapje voor. Stel FreeSync in om de verversingssnelheid af te stemmen op het aantal fps dat je videokaart produceert. Zo voorkom je haperend beeld. Door het gebogen vrijwel randloze ontwerp heb je geen afleiding tijdens het gamen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 36 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 9,55 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 4,6 mm
Diepte 27,3 cm
Gewicht 4,5 kg
Hoogte 47,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm