Samsung Essential S27C390EAU
Samsung Essential S27C390EAU
Dompel jezelf volledig onder in je werk, films en series met de Samsung Essential LS27C390EAU 27 inch full hd curved monitor. Door het 1000R curved scherm zit je midden in je werk en beweeg je minder met je nek. Hierdoor werk je ergonomischer en voorkom je nek- en rugklachten. Daarnaast geniet je va...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Essential S27C390EAU
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Dompel jezelf volledig onder in je werk, films en series met de Samsung Essential LS27C390EAU 27 inch full hd curved monitor. Door het 1000R curved scherm zit je midden in je werk en beweeg je minder met je nek. Hierdoor werk je ergonomischer en voorkom je nek- en rugklachten. Daarnaast geniet je van een goed overzicht op het 27 inch scherm, waarmee je comfortabel door je werkdag gaat. Door de dunne schermrand plaats je deze monitor ook gemakkelijk in een duo setup. Zo verdubbel je de schermruimte, zonder dat je last hebt van de schermrand in het midden. Door de trillingsvrije technologie en blauw licht filter raken je ogen minder snel vermoeid. Het beeldscherm staat ook opgeruimd op je bureau, door het kabelbeheersysteem aan de achterkant. Zo heb je geen last meer van een wirwar aan kabels en houd je alles netjes bij elkaar.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 81,5 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 12,26 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Curved
Diepte 11,2 cm
Gewicht 5,1 kg
Hoogte 36,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Scherm kromming 1000 R
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 928590
Fabrikantcode LS27C390EAUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm