Samsung Odyssey G40A LS27BG400EUXEN
Speel je online multiplayer of singleplayer games vloeiend met de Samsung Odyssey G40A LS27BG400EUXEN 27 inch full hd 240Hz gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 240 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Zo is deze monitor ook geschikt voor e-s...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G40A LS27BG400EUXEN
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Speel je online multiplayer of singleplayer games vloeiend met de Samsung Odyssey G40A LS27BG400EUXEN 27 inch full hd 240Hz gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 240 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Zo is deze monitor ook geschikt voor e-sporters en toernooien. Speel je met een AMD of NVIDIA videokaart? Geen zorgen, deze monitor is uitgerust met FreeSync 2 en is ook G-Sync Compatible. Deze software zorgt ervoor dat de verversingssnelheden van je videokaart en de monitor gelijklopen, ook wanneer je in HDR gamet. Zo voorkom je haperingen tijdens het gamen. Ga je beginnen aan een game marathon? Verstel de monitor dan in de hoogte voor een ergonomische zithouding en voorkom nek- en rugklachten. Kantel de monitor 90 graden en schakel portretmodus in voor bijvoorbeeld arcade games. Zo stel je deze Samsung gaming monitor voor ieder gaming genre in. Naast pc gaming is de monitor ook geschikt voor 120Hz full hd gaming met nex gen consoles. Verbind je Xbox Series X|S of PlayStation 5 via de hdmi 2.0 poorten en geniet zo ook via je console van extra vloeiende gameplay.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 82 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 19,16 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 30,7 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 57,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 24,5 cm
Gewicht 5,3 kg
Hoogte 61,5 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming, Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 911965
Fabrikantcode LS27BG400EUXEN
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm