Samsung Odyssey G40A LS25BG400EUXEN
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G40A LS25BG400EUXEN
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
Productbeschrijving
Aansluitingen
  • HDMI (1x)
  • DisplayPort 1.2 (1x)
  • Koptelefoon
Standaard meegeleverd
  • Stroomkabel (1.5m)
  • HDMI-kabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 88 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 25 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 16,43 euro
Energieverbruik actief 18 W
Energieverbruik per 1000h 18 kWh
Energieverbruik per jaar 26,3 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 55,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 24,5 cm
Gewicht 4,5 kg
Hoogte 55,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming, Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 911964
Fabrikantcode LS25BG400EUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm