Samsung gaming monitor LC27R500FHRXEN
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-01-2025
Vind de beste deal voor Samsung gaming monitor LC27R500FHRXEN
Indrukwekkende belijning
Superstrak scherm
Actie zonder vertraging
Gamen op volle kracht
Levensechte details
Oogcomfort
Je ogen worden minder snel moe.
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Algemeen
Artikelnummer 372591299
EAN 8806092084070
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Gebogen
Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27")
Helderheid (typisch) 250 cd/m²
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Responstijd 4 ms
Soort paneel VA
Typische contrastverhouding 3000:1
Design
Kleur van het product Zwart
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Energie
AC invoer voltage 100 - 240 V
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Typisch stroomverbruik 26 W
Ergonomie
Hoek schuine stand bereik -2 - 22°
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Paneelmontage-interface 75 x 75 mm
Picture-in-Picture
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 61,4 cm
Breedte apparaat (met standaard) 614,2 mm
Diepte ( zonder voet ) 9,44 cm
Diepte apparaat (met standaard) 251,2 mm
Gewicht (met standaard) 4,3 kg
Gewicht (zonder voet) 3,5 kg
Hoogte (zonder voet ) 36,3 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 466,2 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Montage
Multimedia
Ingebouwde luidsprekers
Overige
Black eQualizer functie
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Quantum-dotkleurtechnologie
Samsung Eye Saver Mode
Schermdiameter in centimeters 68,4 cm
Schermkrommingsclassificatie 1800R
Overige specificaties
Beeld naast beeld (PbP)
Doorgelust
Samsung Magic Function MagicBright
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Audio-ingangen
DVI-poort
HDMI
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit
Ingebouwde USB-hub
Prestatie
AMD FreeSync
Game modus
Knippervrije technologie
NVIDIA G-SYNC
Projector
Recorder
VGA (D-Sub)poort(en) 1
Verpakking
Breedte verpakking 710 mm
Diepte verpakking 460 mm
Gewicht verpakking 6,5 kg
Hoogte verpakking 177 mm