Samsung Odyssey C27G75TQSP - 27
Samsung Odyssey C27G75TQSP. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: QLED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoo...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-01-2024
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey C27G75TQSP - 27
Samsung Odyssey C27G75TQSP. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: QLED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 2
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 240 Hz
FreeSync
G-Sync
G-Sync compatible
Scherm responstijd 1 milliseconde
Splitscreen
EAN
EAN 8806094796247
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 26.1 W
Waarde energielabel nieuw 2021 F
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 614.6 x 171 x 382.8 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 614.6 cm
Product gewicht 7200 kg
Product hoogte 576 cm
Product lengte 305.9 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 2560 x 1440
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor Stroomkabel Gebruikershandleiding
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte QHD (1440p)
Categorieën Monitoren Computer Gaming monitoren
Opties Curved, Met USB Hub, Ergonomisch, HDR
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Serie Samsung Odyssey
Verversingssnelheid 240 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Contrast ratio 2500:1
HDR
Helderheid 350
Kijkhoek 178
sRGB Meer dan 100%
Type HDR HDR 600
Modelgegevens
EAN 8806094796247
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2023
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakking breedte 715 mm
Verpakking hoogte 507 mm
Verpakking lengte 263 mm