Samsung Ls27c366eauxen - 27 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Va-paneel
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-08-2025
Vind de beste deal voor Samsung Ls27c366eauxen - 27 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Va-paneel
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Gebogen en toch scherp
De LS27C366EAUXEN-monitor heeft een Full HD 27-inch-scherm van slechts 1,19 cm dun en een gebogen ontwerp. In combinatie met de kijkhoek van 178 ° bekijk je jouw content probleemloos vanuit elke hoek voor de monitor. De reactietijd van slechts 4 ms en de beeldfrequentie van 60 Hz zorgen voor heldere beelden zonder haperingen en dat jij maar liefst 16,7 miljoen kleuren scherp ervaart. Monitoren met een VA-display zoals de LS27C366EAUXEN staan bekend om hun hoge contrastwaardes. Vandaar dat het apparaat zeer geschikt is voor veel meer dan alleen werk.
AMD FreeSync en Eye Saver-modus
VGA, HDMI en koptelefoon
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 62.3 cm / 46.6 cm / 24.3 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 62.3 cm / 36.8 cm / 8.2 mm
Diepte zonder standvoet 8.2mm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 4.1kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LS27C366EAUXEN
Type apparaat Monitor
Verpakkingsinhoud Monitor, 1x Netsnoer, 1x handleiding
VESA-standaard 75 x 75 mm
Connectivity
Aansluitingen 1x HDMI, 1x VGA, 1x hoofdtelefoon
Geïntegreerde USB-hub
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 69cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 27inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) E
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Technische eigenschappen
3D
Beeldschermdiagonaal (cm) 69cm
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
HDCP-ondersteuning
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Pivot-functie
Touchscreen
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Automatische helderheidsaanpassing
Beeldfrequentie 60 Hz
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 69 cm / 27 inch
Beeldverhouding 16:9
Contrastverhouding 3000:1
Dynamische contrastverhouding Mega
Helderheid 250cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Led-backlight
Native beeldfrequentie 60Hz
Reactietijd 4ms
Resolutie Full HD 1920 x 1080
Verticale frequentie 60Hz