Samsung C24F390FHU - 24"
Samsung C24F390FHU - 24"
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-06-2021
Vind de beste deal voor Samsung C24F390FHU - 24"
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beleef multimedia nog intenser, dankzij het gebogen beeldscherm van de C24F390FHU. De Samsung C24F390FHU heeft een curve van 1800R, dezelfde kromming als een iMax-bioscoop. Hierdoor bekijk je films nog intenser, ga je volledig op in ieder spel en werk je comfortabel. De C24F390FHU beschikt over een Full HD 24 inch beeldscherm met een resolutie van 1920 x 1080 pixels.
Het scherm is uigerust met een VA-paneel, dat bekend staat om de kleurrijke weergave en uitstekende zwartwaarden. Het hoge statische contrast van 3000:1 bewijst dit, in vergelijking met 1000:1 bij de meest gangbare monitoren. Daarmee is het VA-paneel een goede keus voor een gebogen monitor. Met AMD FreeSync ondersteuning voorkomt het beeldscherm samen met de videokaart dat tearing, vervormingen en andere vertragingen plaatsvinden. Hierdoor waarborgt het systeem dat games soepel spelen. Naast het gebogen scherm, valt ook het design op. Het scherm heeft een dikte van slechts 12 mm, vergelijkbaar met een balpen. De stijlvolle voet maakt deze monitor een aanwinst voor ieder bureau. De C24F390FHU heeft ook VESA-bevestigingspunten (75 x 75 mm) voor gebruik met een muurbeugel of monitorarm.
Eye Saver modus en Flicker Free Technology
Onze specialist adviseert deze monitor voor:
Dagelijks gebruik: deze monitor is geschikt voor internetten, e-mailen en tekstverwerking.
Ook goed te gebruiken voor:
Gaming: is geschikt voor het spelen van games dankzij de snelle reactietijd.
Aansluitingen
• HDMI
• VGA
• Audio-ingang
Standaard meegeleverd
• HDMI kabel
• Voedingskabel
• Handleiding
Goed om te weten
• Deze monitor heeft geen ingebouwde speakers.
• Deze monitor is niet in hoogte verstelbaar.
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 54.8 cm / 41.8 cm / 20.7 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 54.8 cm / 32.6 cm / 8.8
Diepte zonder standvoet 8.8
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 3.3 kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LC24F390FHUXEN
Verpakkingsinhoud 1x Netsnoer, 1x handleiding
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 0,16 x 0,61 x 0,39 m
VESA-standaard 75 x 75 mm
Energieverbruik data
Beeldschermdiagonaal 60 cm (24 inch)
Energie-efficiëntieklasse A
Energieverbruik actief / standby 25 W / 0.3 W
Energieverbruik ingeschakeld 25 W
EU Color Code Energy Class RGB - 82 174 50
EU-energie-efficientieschaal A+ - F
Fabrikant SAMSUNG
Generic Energy Class EU 4
Jaarlijks energieverbruik 35 kWh
Vermogensopname 0.3 W
Technische eigenschappen
3D nee
Artikelnummer 1439638
Beeldschermdiagonaal (cm) 60 cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 24 inch
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Type apparaat Monitor
Uitvoering
Aansluitingen HDMI, VGA, hoofdtelefoon
Curved scherm ja
Geïntegreerde USB-hub nee
HDCP-ondersteuning ja
In hoogte verstelbaar nee
Ingebouwde luidsprekers nee
Touchscreen nee
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16.7 miljoen
Automatische helderheidsaanpassing ja
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 60 cm / 24 inch
Beeldverhouding 16:9
Contrastverhouding 3000:1
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kijkhoek verticaal 178 °
Led-backlight ja
Reactietijd 4 ms
Resolutie Full HD 1920 x 1080
Verticale frequentie 60 Hz