Samsung LU28R550UQPXEN Monitor
Samsung LU28R550UQPXEN Monitor
Samsung U28R550UQP. Beeldschermdiagonaal: 71,1 cm (28"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Grijs
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-07-2025
Vind de beste deal voor Samsung LU28R550UQPXEN Monitor
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 2
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 75mm x 75mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 4 milliseconde
Splitscreen
EAN
EAN 8806094771831
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 27 W
Waarde energielabel nieuw 2021 F
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 638.8 x 64 x 374 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 638.8 cm
Product gewicht 5600 g
Product hoogte 479.3 cm
Product lengte 250.5 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 3840 x 2160
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 28 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Scherm Stroomkabel
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte 4K (2160p)
Categorieën Monitoren Computer Monitoren dagelijks gebruik
Merk Samsung
Opties HDR
Schermgrootte 28 inch (71 cm)
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 1000:1
DCI P-3 Kleurdekking Geen
HDR
Helderheid 300
sRGB Minder dan 99%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
EAN 8806094771831
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2023
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakking breedte 732 mm
Verpakking hoogte 465 mm
Verpakking lengte 176 mm