Samsung Ls32bm700upxen Smart Monitor M7 - 32 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd 4k) Va-paneel
Samsung S32BM700UP. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Samsung S32BM700UP. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Algemeen
Artikelnummer 372621838
EAN 8806094786569
Audio
Game modus
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldverhouding 16:9
Display technologie LED
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
HD type 4K Ultra HD
HDR-ondersteuning
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Beheerfuncties
Werkt met Samsung Bixby
Belangrijkste kenmerken
Antireflectiescherm
Beeldpaneel VA
DisplayPort aansluiting
DVI aansluiting
Energieklasse G
HDMI aansluiting
Inchmaat monitor 32 inch
Ingebouwde speakers
Ingebouwde webcam
Kleur Zwart
Kleurruimte Adobe RGB
Koptelefoonaansluiting
Resolutie monitor 3840 x 2160
Responstijd 4 ms
Smart-monitor
Thunderbolt 3
USB-C aansluiting
Verversingssnelheid 60 Hz
VGA aansluiting
Voor foto- en videobewerking
Voor gaming
Voor werk of studie
Camera
Ingebouwde camera
Design
Aantal HDMI-poorten 2
Afstandsbediening inbegrepen
Bedrijfstemperatuur (T-T) 10 - 40 °C
Beeldscherm, aantal kleuren 1 miljard kleuren
Bereik kantelhoek -2 - 22°
Bluetooth
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
kantel aanpassingen
Lengte stroomkabel 1,5 m
Markt positionering SMART
Meegeleverde kabels AC
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
Touchscreen
Type verpakking Doos
VESA-montage
Voetenkleur Zwart
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 57 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 33,2 W
Vermogensverbruik (max) 150 W
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 716,1 mm
Breedte apparaat (met standaard) 716,1 mm
Breedte verpakking 842 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,8 mm
Diepte apparaat (met standaard) 193,5 mm
Diepte verpakking 133 mm
Gewicht (met standaard) 6,5 kg
Gewicht (zonder voet) 5,4 kg
Gewicht verpakking 8,4 kg
Hoogte (zonder voet ) 424,5 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 517 mm
Hoogte verpakking 487 mm