Samsung LS34J550WQUXEN
Samsung LS34J550WQUXEN
Met dit 34 inch beeldscherm van Samsung open je meerdere vensters naast elkaar. Door de hoge ultrawide resolutie van 3440 bij 1440 pixels van de Samsung LC34J550 zie je al je documenten en spreadsheets in een oogopslag. Op dit ultrawide scherm met een beeldverhouding van 21:9 heb je bijna 2,5 keer m...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-08-2023
Vind de beste deal voor Samsung LS34J550WQUXEN
Met dit 34 inch beeldscherm van Samsung open je meerdere vensters naast elkaar. Door de hoge ultrawide resolutie van 3440 bij 1440 pixels van de Samsung LC34J550 zie je al je documenten en spreadsheets in een oogopslag. Op dit ultrawide scherm met een beeldverhouding van 21:9 heb je bijna 2,5 keer meer pixels dan op een 16:9 full hd monitor. Die extra ruimte is ook erg handig bij multitasken, zoals bij het bewerken van foto's of video's. Je sluit 2 bronnen aan die je naast elkaar op het scherm kunt bekijken, zoals je laptop en een desktop pc. Door de helderheid van 300cd/m² is het beeld helder genoeg om goed af te kunnen lezen in fel verlichte ruimtes, zoals kantoren met TL-verlichting.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 35 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 51 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 82,81 cm
Breedte bezel (schermrand) 17,05 mm
Diepte 24,28 cm
Gewicht 6,9 kg
Hoogte 47,08 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Metaal
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm