Samsung Odyssey G3 Gaming Monitor LF24G35TFWUX
Schermdiagonaal: 24 inch Resolutie: Full HD (1920 x 1080) Schermtype: VA (Vertical Alignment) Aansluitingen: 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x HMDI De Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWUXEN is een kantelbare gaming monitor die je een snelle, vloeiende spelervaring biedt. De 24 inch-monitor heeft een refreshrat...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-03-2023
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G3 Gaming Monitor LF24G35TFWUX
Schermdiagonaal: 24 inch Resolutie: Full HD (1920 x 1080) Schermtype: VA (Vertical Alignment) Aansluitingen: 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x HMDI
De Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWUXEN is een kantelbare gaming monitor die je een snelle, vloeiende spelervaring biedt. De 24 inch-monitor heeft een refreshrate van 144 Hz. Zo heb je nauwelijks last van haperingen en gaan personages of objecten soepel aan je voorbij. Dankzij de responstijd van 1 ms merk je jouw online tegenstanders direct op. En met AMD FreeSync Premium heb je ook geen last van tearing; gamescènes lopen naadloos in elkaar over. De Odyssey G3 is verstelbaar in allerlei posities: omhoog, omlaag, gekanteld, naar links én naar rechts. Je kunt de monitor zelfs in 90 graden draaien. Zo heb je voor elk gametype een bijpassend schermformaat. Bovendien heeft de monitor een dun frame. Hierdoor loopt het beeld bij gebruik van twee van deze monitoren vrijwel naadloos in elkaar over. Zit je vaak in het donker op je pc? De Eye saver-modus vermindert de productie van blauw licht, zodat je ogen langer fris blijven.
Dit krijg je erbij: 1x Handleiding, 1x Netsnoer, 1x DisplayPort-kabel
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Bluelight filter
Contrastverhouding 30000
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 1 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, FreeSync 2
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 6,38 euro
Energieverbruik actief 20 W
Energieverbruik per 1000h 29,2 kWh
Energieverbruik per jaar 29 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 26,8 cm
Gewicht 4,5 kg
Hoogte 49,4 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 881913
Fabrikantcode LF24G35TFWUXEN
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm