Samsung LF27T450FZUXEN
Samsung LF27T450FZUXEN
Energielabel: D (A - G)
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-06-2024
Vind de beste deal voor Samsung LF27T450FZUXEN
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Energielabel: D (A - G)
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (2.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 81,5 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse D
Energiekosten per jaar 9,93 euro
Energieverbruik actief 17 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik per jaar 24,82 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Curved
Diepte 3,9 cm
Gewicht 4,6 kg
Hoogte 36,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 933918
Fabrikantcode LF27T450FZUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm